Autoserwis Księżyno wchodzący w skład firmy EuropeGAS będącej producentem nowoczesnych instalacji gazowych LPG/CNG poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska: MISTRZ

Do obowiązków szczegółowych będzie należało:

  • Nadzór nad prawidłową pracą mechaników samochodowych i funkcjonowaniem warsztatu Autoserwisu Księżyno.
  • Zapewnienie wysokiej jakości napraw i serwisu pojazdów.
  • Dokonywanie napraw i serwisu pojazdów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego.
  • Zdolności przywódcze i umiejętność kierowania personelem.
  • Sumienność, dokładność i inicjatywa w działaniu.
  • Mile widziane doświadczenie w branży instalacji LPG.

Oferujemy:

      • Umowę o pracę na pełen etat.
      • Rozwój zawodowy.
      • Wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od wyników pracy.

Opis stanowiska: MECHANIK SAMOCHODOWY

  • Pomoc w montażu instalacji LPG.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie mechaniczne.
  • Pracowitość, sumienność i rzetelność.
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne.
  • Zainteresowania z zakresu motoryzacji.
  • Doświadczenie na ww. stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Monter instalacji LPG (Autoserwis Księżyno)

Do obowiązków osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku będzie należeć montaż i serwis instalacji LPG marki EuropeGAS.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnielub zawodowe o profilu elektrycznym/samochodowym.
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w zakresie montażu i serwisu instalacji LPG.
  • Rzetelność, sumienność, terminowość.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).